UZAVÍRACÍ STROJE

  • Robustní konstrukce strojů
  • Vysoká přesnost uzavíracího momentu
  • Optimální poměr cena-výkon
  • Minimální čas na přestavbu formátu
  • Přestavba formátu bez výměnných dílů a bez použití nástrojů
  • Použití špičkových komponent (pneumatika SMC, řídící systémy Siemens, servomotory Lenze)
  • Použití špičkových materiálů v souladu s požadavky GMP a FDA 

Automatické rotační uzavírací stroje ROTMATECH 1,2,MULTI

Rotační uzavírací stroje jsou určeny pro uzavírání různých typů obalů (především menších a nestabilních) šroubovacími, narážecími a twist-off uzávěry.

Rotační stroje jsou určeny především pro uzavírání obalů menších rozměrů a dále pro uzavírání obalů problematickými uzávěry (například uzávěry s nízkým závitem). Obaly jsou podávány z dopravníku do krokového rotačního stolu a přesouvány pod uzavírací stanici, kde je víčko podáno pomocí podávacího mechanizmu do uzavírací hlavy a obal je uzavřen.

V nabídce jsou opět dva modely, ROTMATECH 1 je jednokroký uzavírací stroj, tj. v jednom kroku vždy odebírá a uzavírá jednu lahev. Maximální výkon stroje je 2700 lahví/hodinu. ROTMATECH 2 uzavírá v jednom kroku 2 lahve, tzn., že rotační stůl se otáčí o 2 pozice v každém kroku. Maximální výkon stroje ROTMATECH 2 je 5000 lahví/hodinu. ROTMATECH MULTI je kontinuální uzavírací stroj dosahující výkonu až 10.000 lahví/hod.

Pro orientaci víček jsou pouźity dle typu víček rotační, vibrační nebo pásové orientátory. 

Automatické lineární uzavírací stroje CAPMATECH 1,2

Lineární uzavírací stroje jsou určeny pro uzavírání stabilních obalů (lahví, kanystrů) šroubovacími nebo narážecími uzávěry.

Jsou vyráběny ve dvou verzích. CAPMATECH 1 má pouze jednu stanici pro podávání víček a uzavírání (výkon do 1500 lahví za hodinu). CAPMATECH 2 má stanici pro nasazení víčka a utažení na první závit a zavírací stanici, kde dojde k dotažení víčka na požadovaný moment (výkon 2500 lahví/hodinu).

Díky použití servomotoru pro utažení uzávěrů je dosahováno přesného utahovacího momentu.

Automatická orientace víček je zajišťována dle typu víček pomocí rotačních, vibračních nebo pásových orientátorů. 

Video Video >